Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

+420 800 266 666

O nás

Novinky a média


Třetina žen odkládá preventivní vyšetření prsu, varují odborníci AGEL Diagnostického centra

16.11.2020

Koronavirová epidemie výrazně ovlivňuje také oblast preventivní medicíny. Ta je však u řady onemocnění klíčová pro úspěšnou léčbu. Jedním z onemocnění, kde má prevence zásadní význam, je i rakovina prsu. Přesto jí v Česku ročně podlehne okolo 1600 žen. Odborníci z AGEL Diagnostického centra proto vyzývají ženy, aby návštěvu odborníka neodkládaly, a to především v případě nejasného pohmatového nálezu při samovyšetření.

celý článek


V AGEL Diagnostickém centru ve Frenštátě pod Radhoštěm provedou ročně přes 12 tisíc vyšetření, v létě zde ošetří klienty z celého Česka

7.7.2020

Červenec a srpen patří v AGEL Diagnostickém centru ve Frenštátě pod Radhoštěm mezi nejvytíženější měsíce. A to i díky turistům z celého Česka i ze zahraničí, kteří si přivodí úraz během výletu na turisticky oblíbené Pustevny.

celý článek


Preventivní opatření nemocnice v rámci COVID -19

16.3.2020

Z důvodu preventivních opatření, která jsou spojena s onemocněním koronaviru si Vás dovolujeme informovat o těchto krocích.

celý článek


Nové moderní ultrazvuky využívají pacientky Novojičínského diagnostického centra ve Vsetíně a v Novém Jičíně

9.3.2020

Novojičínské diagnostickém centrum pořídilo na své pracoviště do Nového Jičína a Vsetína nové ultrazvuky Samsung Medison RS80A, které disponují tím nejmodernějším technickým vybavením. Investice do obou přístrojů činila téměř 2,5 miliónu korun.

celý článek


Proběhl Den otevřených dveří v Novojičínském diagnostickém centru

4.11.2019

Navštívit mamodiagnostické pracoviště, prohlédnout si špičkové mamografické přístroje s unikátní technologií 3D zobrazení, načerpat informace na tematické přednášce a prodiskutovat možnosti vyšetření se specialisty Novojičínského diagnostického centra, které patří do skupiny AGEL, mohly zájemkyně o vyšetření prsu na prvním ročníku Dne otevřených dveří Novojičínského diagnostického centra na odborném pracovišti v Novém Jičíně.

celý článek


Novojičínské diagnostické centrum se otvírá veřejnosti

14.10.2019

Navštívit mamodiagnostické pracoviště, prohlédnout si špičkové mamografické přístroje s unikátní technologií 3D zobrazení, načerpat informace na tematických přednáškách a prodiskutovat možnosti vyšetření se specialisty Novojičínského diagnostického centra, které patří do skupiny AGEL, mohou zájemkyně o vyšetření prsu ve čtvrtek 17. října od 13 do 16 hodin na odborném pracovišti v Novém Jičíně.

celý článek


Den otevřených dveří - Novojičínské diagnostické centrum s.r.o., pracoviště Nový Jičín

27.8.2019

17.10. 2019 proběhne od 13.00 do 16.00 hodin Den otevřených dveří Novojičínského diagnostického centra, s.r.o., pracoviště Nový Jičín. Přijďte se seznámit s naším provozem, zhlédnout nový moderní mamograf s 3D technologií a diskutovat s našimi odborníky.

celý článek


Den otevřených dveří - Novojičínské diagnostické centrum s.r.o., pracoviště Vsetín

26.4.2019

V pátek, 3.5.2019 proběhne od 10.00 - 16.00 Den otevřených dveří Novojičínského diagnostického centra, s.r.o., pracoviště Vsetín. Přijďte se seznámit s naším provozem, zhlédnout nový moderní mamograf s 3D technologií a diskutovat s našimi odborníky.

celý článek


Novojičínské diagnostické centrum ve Vsetíně uvedlo do provozu špičkový mamograf

27.3.2019

Unikátní mamograf uvedlo do ostrého provozu Novojičínské diagnostické centrum na detašovaném pracovišti ve vsetínském Mammocentru. Nový mamografický přístroj s možností pořízení digitální prsní tomosyntézy ( DBT) v hodnotě téměř 6 miliónů korun díky unikátní 3D technologii umožňuje přesnější diagnostiku.

celý článek


Novojičínské diagnostické centrum spustilo do ostrého provozu unikátní mamograf

11.4.2018

Novojičínské diagnostické centrum, které patří do skupiny AGEL, dnes slavnostně představilo a do ostrého provozu spustilo unikátní mamografický přístroj. Zdejší lékaři zde jako jediní v České republice provádějí kombinované vyšetření kontrastní mamografie s následným odběrem podezřelého okrsku tkáně metodou SVAB (stereotaktická vakuová biopsie).

celý článek


Unikátní mamograf v Novojičínském diagnostickém centru urychlí diagnostiku rakoviny prsu

25.9.2017

Jako jediný v České republice disponuje přístroj, který v těchto dnech nainstalovalo na své pracoviště Novojičínské diagnostické centrum, člen skupiny AGEL, modulem kontrastní mamografie. Tato metoda poskytuje lékařům další informace nad rámec klasické mamografie a navíc dokáže vyšetřit prsa nejen rychleji, ale také levněji. Kromě toho je nový mamografický přístroj šetrný k pacientkám. Investice do nového vybavení, včetně příslušenství, přesáhla 8 miliónů korun.

celý článek


Nový rentgen v Novojičínském diagnostickém centru ve Frenštátu pod Radhoštěm odhalí i vlasové zlomeniny

21.6.2017

Novým skiagrafickým přístrojem se může nyní pochlubit Novojičínské diagnostické centrum, které patří do skupiny AGEL. Přístroj v hodnotě téměř 1,5 miliónu korun bude na pobočce diagnostického centra ve Frenštátu pod Radhoštěm sloužit ke klasickému snímkování veškerých kostí, břišní dutiny nebo plic.

celý článek


Do našeho centra se od 1.1.2016 dovoláte zdarma

30.12.2015

Vážení klienti, oznamujeme vám, že s cílem zkvalitnění našich služeb, zřizujeme do 1. ledna 2016 zelenou linku 800 266 666. Od 1. ledna se k nám dovoláte zcela zdarma.

celý článek


Využijte naší nabídky zaměstnání

7.5.2015

Využijte naší nabídky zaměstnání a pracujte na vysoce profesionálních a špičkově vybavených pracovištích.

celý článek


Vítáme vás na našem novém webu

1.5.2015

Novojičínské diagnostické centrum s.r.o., člen skupiny Agel, součást Komplexního onkologického centra v Novém Jičíně, poskytuje specializovanou radiodiagnostickou péči na třech pracovištích, a to na pracovišti v Novém Jičíně, ve Vsetíně a ve Frenštátě p. R.

celý článek


Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Radka Miloševská
tel: +420 725 408 952
e-mail: radka.milosevska@agel.cz

Online formuláře: